Kontakta oss

Nedan hittar du kontaktinformation till våra verksamheter och alla kontaktpersoner inom Officeline. Vi ser fram emot ditt samtal!

Kontor

Huvudkontor och tillverkning

Konsul Johnsons väg 1
149 45 Nynäshamn
Telefon: 08-556 119 00
Fax: 08-556 119 19
E-post: info@officeline.se

Kontor och tillverkning Höganäsmöbler

Verkstadsgatan 8
263 36 Höganäs
Telefon: 042-362660
Fax: 042-362661

Showrooms

Stockholm
Etage 1
Rosenlundsgatan 40

Göteborg
Studio L6
Lasarettsgatan 6

Karlstad
Orkangatan 2

Nynäshamn
Konsul Johnsons väg 1

Höganäs
Verkstadsgatan 8

Kontaktpersoner

Lennart Tranback
VD

Telefon: +46 (0)8-556 119 00
E-post: lennart@officeline.se

Ulf Jansson
Platschef Höganäs

Telefon: +46 (0)8-556 119 07
E-post: ulf@officeline.se

Jonas Norrthon
Ansvarig försäljning Export

Telefon: + 46 (0)8-556 119 15
Mobil: + 46 (0)705-30 71 97
E-post: jonas@officeline.se

Marianne Lillhannus
Fakturering och inköp

Telefon: +46 (0)8-556 119 00
E-post: marianne@officeline.se

Lena Brunzell
Order och transport

Telefon: +46 (0)8-556 119 00
E-post: lena@officeline.se

Ammi Linghammar
Ansvarig försäljning. Stockholm och Uppsala

Telefon: +46 (0)8-556 119 00
Mobil: +46 (0)702-00 27 10
E-post: ammi@officeline.se

Titti Liljegren
Ansvarig försäljning. Södra Sverige

Telefon: +46 0)8-556 119 00
Mobil: +46 (0)704-330936
E-post: titti@officeline.se

Marie Maschel
Ansvarig försäljning. Medical market Norden, Office Mellansverige och Norrland

Telefon: +46 0)8-556 119 00
Mobil: +46 (0)70-261 22 58
E-post: marie@officeline.se